Antikoncepce pro zvětšení prsou: skutečně funguje, nebo je to fáma?

Hormonální antikoncepce pro zvětšení prsou

Mlhavé představy o tom, co je to vlastně antikoncepce, má nepochybně každá žena. Detailní představu, jak funguje a jaké jsou všechny příznivé, případně nepříznivé účinky antikoncepce však většina uživatelek neví. Často tak kolují neúplné informace nebo dokonce mýty, které na antikoncepci ovlivňují ve velké míře názor. Nejznámější je takzvaná hormonální antikoncepce, která obsahuje synteticky připravené hormony.

Velmi často se setkáváme s dotazem, zda může antikoncepce zvětšit prsa. Případně, která je ta správná antikoncepce na zvětšení prsou? A nebo je to jen fáma? Na to si odpovíme v následujících odstavcích.

Co je to hormonální antikoncepce

Než si zodpovíme hlavní otázku a podíváme se, jak to skutečně s hormonální antikoncepcí a zvětšení prsou je, ujasněme si, co to vlastně je antikoncepce, jaké jsou její výhody a nevýhody.

Antikoncepce na zvětšení prsou skutečně může fungovat, nicméně jedná se o vedlejší efekt, který je značně individuální. Doporučujeme yzkoušet osvědčený doplněk stravy BreastExtra nebo BreastFast.

Hormonální antikoncepce funguje tak, že brání ovulaci ženy a následnému početí, samozřejmě za pomoci hormonů. Užívat ji lze různě, na trhu je dostupná ve formě tablet, podkožních implantátů, injekce, nitroděložního tělíska či v podobě vaginálního kroužku. Vždy záleží na ženě, který způsob užívání je jí nejpříjemnější, ten následně zvolí.

Víte, že v současné době je na trhu hormonální antikoncepce pouze pro ženy? Nicméně mužská hormonální antikoncepce je již ve fázi testování. Optimistické prognózy tvrdí, že by na trhu mohla být do tří let.

Hodnocení produktu - Výhody Výhody hormonální antikoncepce

  • představuje velmi spolehlivou ochranu před otěhotněním
  • léčí poruchy menstruačního cyklu
  • zmírňuje příznaky premenstruačního syndromu
  • preventivně působí proti karcinomu vaječníku a děložní sliznice
  • má pozitivní vliv na mírné a střední akné

Hodnocení produktu - Nevýhody Možná negativa hormonální antikoncepce

  • nepravidelné menstruační krvácení
  • bolest hlavy, napětí, nervozita a podráždění
  • možné zvýšení hmotnosti

Antikoncepce na zvětšení prsou funguje, ale…

Odpověď na otázku, zda antikoncepce skutečně může způsobovat zvětšení prsou, je jednoznačně ano. Není to však jejím hlavním cílem a prakticky neexistuje taková antikoncepce, u které by se jednalo o primární účinek. Zvětšení prsou po antikoncepci je produktem hormonů. Je zcela přirozené, že hormony mají u žen velký vliv na růst prsou.

Dnešní hormonální antikoncepce třetí generace jsou takzvaně nízkohormonální, proto není jejich vliv na růst prsou takový jako dříve. V minulosti mohla hormonální antikoncepce obsahovat několikanásobně vyšší dávku hormonů.

Za zvětšení prsou může hormon progesteron. Jedná se o ženský steroidní pohlavní hormon, který se tvoří ve zvýšené míře během menstruace. I to je jeden z důvodů, proč během ní mohou ženy cítit nepříjemné napětí v prsou, mnohdy pociťují také větší pevnost a vyšší citlivost. Příznaky, včetně růstu prsou, jsou u progesteronu značně individuální.

TIP: Pokud opravdu chcete zvětšit svá ňadra, doporučujeme doplněk stravy BreastExtra. Příznivě působí na zpevnění i zvětšení poprsí, a to už během prvních dvou měsíců užívání.

Jakou antikoncepci pro zvětšení prsou zvolit?

Obecně můžeme říci, že stimulovat prsa k růstu by mohla taková hormonální antikoncepce, která obsahuje co nejvyšší množství hormonů nebo příznivě podporuje tvorbu estrogenu, a to ve značné míře. Na druhou stranu, tak vysokou hodnotu estrogenu nemusejí některé ženy dobře snášet, navíc účinek je opravdu spíše individuální.

Hormonální antikoncepce může také zvyšovat chuť k jídlu. S větším příjmem kalorií dochází k ukládání tuků, a to i do prsou. To může být další důvod, proč si ženy často spojují hormonální antikoncepci se zvětšením prsou.

Pokud toužíte po zvětšení poprsí, potom je mnohem efektivnější využít takové produkty, které jsou primárně ke zvětšení prsou učeny. Jedná se především o různé doplňky stravy podporující růst prsou a jejich zpevnění, případně gely. U těchto produktů máte skutečně větší šanci zvětšit svá ňadra. Spoléhat se v této situaci na antikoncepci není tou správnou cestou.

Hormonální antikoncepce na zvětšení prsou je neefektivní, zkuste cviky

Je obrovská škoda, že ženy hledají zázračné metody, jak zvětšit svá ňadra a přitom nezkusí tak základní věc jako jsou cviky nebo doplňky stravy, jako je například BreastExtra. Cviky na prsa mohou efektivně stimulovat jejich růst a zpevnit je. Působí navíc jako prevence proti povislým prsům a ještě přívětivěji promění vaši postavu. Z dlouhodobého hlediska jsou právě cviky jednou z nejlepších metod, jak zvětšit poprsí.

Pokud nevíte, jaké cviky zvolit, přečtěte si náš článek Nejúčinnější cviky na zvětšení poprsí, kde jsme pro vás připravili ty nejlepší cviky, se kterými dosáhnete opravdu prokazatelně pozitivních změn. Každý cvik je detailně popsán, včetně obrázku a návodu, jak ho provést. Cviky na prsa hodnotí pozitivně asi 97 % našich čtenářek, přidejte se mezi ně a zkuste je na vlastní kůži.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

BreastExtra - Vítěz mezi produkty na zvětšení prsou

Srovnávač produktů

TOP produkty
1.
Mám zájem

Recenze

2.
Mám zájem

Recenze

3.
Mám zájem

Recenze

4.
Recenze
5.
Mám zájem

Recenze

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
41star1star1star1stargray
By |2018-10-11T12:07:37+00:00Září 11, 2017|Blog|0 komentářů

About the Author:

Celý tento web vznikl díky tomu, že jsem přesvědčila sama sebe o tom, že i já se můžu mýlit. Má dospívající dcera, byla už ve svých šestnácti letech hledala způsoby, jak si zvětšit prsa a pomalu si začínala šetřit na plastickou operaci, kterou chtěla podstoupit ihned v 18 letech. Začala jsem mít velké obavy z toho, co jí už v tak nízkém věku trápí a snažila jsem se ji ukázat, že žádné produkty nefungují. 

Opak se ale stal pravdou, po objednání prvního náhodně vybraného produktu, se má prsa opravdu začala měnit. Protože jsem sama byla v údivu, domluvila jsem se s kamarádkou, aby vyzkoušela jiný produkt. Šla do toho a změna opět proběhla a mé přesvědčení o tom, jak přírodní produkty na zvětšení poprsí nemohou fungovat se rozplynulo. 

Zajímalo mě, zda fungují i další produkty a proto, jsem oslovila další kamarádky a ty zase své kamarádky a společně jsme produkty začaly nezávisle testovat. Postupně se k nám připojují také naše čtenářky a všichni společně pracujeme na tom, aby se k vám dostaly jen ty nejkvalitnější recenze produktů na zvětšení poprsí

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.