Nakupuji náramky na ruku už jedině od PADOKI

Dnes nebudu probírat téma „zvětšení prsou“, ale přesto to může mé čtenářky zajímat. Každá chceme být půvabná a krásná a k tomu patří, nejen prsa a postava, ale i outfit a módní doplňky. Nedávno jsem potkala svou dávnou nejlepší kamarádku, která se vrátila do svého města po několika letech.

Ihned mě zaujaly její nádherné náramky. Jak říká můj manžel, mám úchylku na náramky, proto její nádheru jsem nemohla přehlédnout. Po zeptání, odkud je má, jsem byla zaskočena, že je sama vyrábí. Protože jsem sama podnikatelka, ráda podpořím něco, co se mi zdá být výjimečné a především, když v tom má prsa nějaká žena.

Náramky jedině od PADOKI

Po zeptání, odkud má tak nádherné náramky, mi řekla, že z PADOKI. I když se pohybuji mezi e-shopy módních doplňků a hlavně náramků, bohužel jsem o této značce neslyšela, což mě mrzelo, protože má poměrně široký sortiment, ale hlavně kvalitní, nádherné produkty za standardní ceny.

I když jsem značku PADOKI neznala, strašně se mi líbil její název. Ještě lepší bylo, když jsem se dozvěděla, že jde o spojení zkratek jmen její rodiny. V jejich sortimentu naleznete náramky z minerálů, náramky z chirurgické oceli, kožené náramky a v neposlední řadě paracord náramky, které mě zaujaly natolik, že jsem je musel manželovi pořídit.

Náramky jedině od PADOKI.cz

Originální výrobky vyrobené z kvalitních komponentů NE z laciných, jako jiní

Jelikož se vyloženě v náramcích vyznám, ptala jsem se, proč je možné jiné výrobky sehnat za mnohem nižší cenu. Dozvěděla jsem se, nebo spíše se mi potvrdilo, co jsem si myslela.

Jde o nekvalitní materiály, které jsou kupovány většinou na Aliexpressu. Nákup materiálu je sice minimálně o polovinu levnější, avšak s velmi pochybnou kvalitou nebo velké množství karcinogenů, které jsou rakovinotvorné. Například, zrovna nedávno jsem narazila na sérii videí, právě na tohle téma.

Dále cenu velmi ovlivňuje to, kdo náramky vyrábí, z čeho a kde. PADOKI náramky jsou ručně vyráběny, což stojí nemálo času. Kamarádka mi vysvětlovala, že musí náramek nejdříve vymyslet, pak vyrobit a následně nafotit, upravit, nahrát na e-shop a dopsat veškeré informace k produktu.

Hned to zase změnilo můj pohled na všechny prodejce náramků na ruku. Uvědomila jsem si, že než svůj módní doplněk dostanu, stojí za tím spousta práce a času. Teď si dám velmi pozor, od koho nakupuji, jelikož ve většině případech, pokud bude například náramek z minerálů cca za 200 Kč, s velkou pravděpodobností, buď bude vyroben z laciných komponentů, může být rovnou v celku koupený na Čínském tržišti (aliexpress, bangood, ebay, atd..) nebo prodejce pracuje za „almužnu“, což je dnes velmi nepravděpodobné.

SLEVA 10%: Po dlouhém přemlouvání, jsem pro mé čtenářky vyjednala 10% na celkový nákup. DO objednávky stačí zadat tento slevový kupón „Bigbreast10“

Své si najdou i muži nebo mu můžete samy originální náramek

Kamarádku svou značku založila se svým dlouholetým partnerem, který se nechtěl zaměřovat pouze na ženy, proto jeho činností je nejen starost o eshop a marketing, ale také vyrábí náramky, které jsem ještě nikde neviděla. Níže se můžete přesvědčit samy.

Paracord náramek Samurai Black od PADOKI

Paracord Samurai GOLD

Paracord náramek Dragon GOLD od PADOKI

Paracord Dragon GOLD

Paracord náramek Black SPARTAN od PADOKI

Paracord Black SPARTAN

Jedná se o paracord náramky, které jsou vyrobeny z padákové šňůry, formou uzlů, různých druhů. Svému muži jsem chtěla udělat radost a pořídila mu rovnou dva. Samozřejmě byl také překvapen, protože podobné náramky nikdy neviděl. Zřejmě se mu líbí, jelikož je denně nosí, z čehož mám i já radost, že jsem se mu konečně trefila do vkusu.

Originalita, jménem PADOKI

Po prozkoumání e-shopu PADOKI, jsem byla mile překvapena, že jejich minerální náramky jsou originální. Pokud si u nich tedy zakoupím nějaký náramek z minerálů, podruhé už jej nikdy znovu nevyrobí. Já miluju originalitu a výjimečnost, což mi PADOKI v podobě originálního náramku nabízí.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.