Pevná a zdravá prsa vyžadují nadstandardní péči

Položme si na začátek jednoduchou otázku: „co je ženskou chloubou a předností?“ Samozřejmě ňadra, ačkoli to zní sebevíc povrchně. Ňadra totiž dokáží zaujmout muže, zvýšit naše sebevědomí, ale také je například neopomenutelná jejich funkce při mateřství. Zkrátka je to naše důležitá součást, kterou bychom určitě neměly jakkoli přehlížet, naopak, o ňadra musíme pravidelně pečovat, abychom si je dokázaly udržet co nejdéle zdravá a zároveň krásná, tedy především pevná.

Položily jste si právě otázku, co muži na našich ňadrech vlastně vidí? Na tuto otázku nedokázali bezpečně odpovědět ani vědci – pravděpodobně je to dáno evolucí.

Určitě občas pociťujete bolest prsou, avšak není bolest jako bolest. Některá je prakticky neškodná, jen nepříjemná, zatímco jiná bolest prsou může být příznakem zdravotních komplikací. Podívejme se společně na to, proč nás ňadra čas od času bolí, a jak tomu předcházet. Zároveň vám ukážeme, jak se takových nepříjemných bolestí jednoduše zbavit.

Bolest prsou spojená s přicházející menstruací

Pravděpodobně se jedná o nejčastější bolesti prsou, se kterými se musí potýkat každá žena. Stejně jako je přirozená menstruace, je přirozená i bolest prsou před i během menstruace. Je to dáno změnou hormonální rovnováhy, která se projeví právě v otocích prsou a jejich větší citlivosti. Jedná se o běžnou reakci těla na estrogen a jeho změny – tedy přirozený ženský hormon. Tato bolest nemá nic společného s onemocněním prsou či s jinými zdravotními komplikacemi.

Bolest prsou spojená s PMS většinou odezní podobně rychle, jako se objeví. Nejpozději s blížícím se koncem menstruace. Řešit ji můžete pomocí klasických léků tlumících bolest, ale na druhou stranu léky nemusíte využít vůbec, pokud bolest není opravdu akutní. Může vám pomoci také hormonální antikoncepce, případně, jestliže máte raději přírodní řešení, určitě vyzkoušejte olej z petrklíče.

Přehnané cvičení a velká námaha se negativně projeví na pevná a zdravá prsa

Jestliže jste v poslední době cvičili nebo zvedali něco těžkého a bolí vás prsa, potom nepropadejte panice. Tato bolest je jednoduše spojená s námahou, navíc vás nebolí přímo ňadro jako takové, ale spíše sval nacházející se vespod pod samotným ňadrem, tedy prsní sval. Takové bolesti z námahy předejdete snadno, stačí teplé suché obklady nebo třeba hřejivé masti či krémy. Bolest odezní sama během několik dní.

Věděli jste, že svá prsa můžete cvičit přímo, aby byla zdravější, pevnější a dokonce větší? Velká pevná prsa jsou snem mnoha žen – a samozřejmě i mužů. Vyzkoušejte jedinečné cviky na prsa nebo TOP produkt na zvětšení prsou – BreastExtra začněte s proměnou svého dekoltu ještě dnes.

Cysty v prsou jsou častým problémem

Cysty už představují skutečný problém, který se navíc může projevit na vzhledu vašich prsou. Zdravá prsa a cysty rozhodně nejdou dohromady. Jedná se o nezhoubné onemocnění prsou, odborně se tato zdravotní komplikace nazývá fibrocystická nemoc prsu. Průběh je takový, že se v prsu začnou vytvářet malé cysty, avšak pozor, velikost může být různá, a ty začnou měnit povrch ňadra v nerovnou a hrbolatou tkáň. Rozhodně doporučujeme vyhledat lékaře co nejdříve.

Nepadnoucí podprsenka musí být minulostí, pokud chcete pevné a velká prsa

Starat se o to, abyste měly pevná a zdravá prsa, vám pomůže také dobře padnoucí podprsenka. Ukazuje se, že až 80 % žen nosí denně podprsenku špatné velikosti, což je nejen značně nepohodlné, ale hlavně také nezdravé. Podprsenka by vás během dne určitě neměla obtěžovat, navíc by měla vždy zůstat na svém místě, ne, že si ji budete muset během dne několikrát upravovat.

Podprsenku určitě vybírejte pečlivě, protože špatně padnoucí podprsenka vám ňadra spíše nepřirozeně deformuje – to nejen špatně vypadá, ale navíc způsobuje i zdravotní komplikace.

Máte věčně problém s tím, abyste vybrali dobře padnoucí podprsenku? Zdravá a pevná prsa můžete mít jen s dobře padnoucí podprsenkou, odhalte tak tajemství správného výběru podprsenky.

To nejdůležitější: o svá prsa se pravidelně starejte!

Zásadou, jak mít zdravá a pevná prsa, je starat se o ně. Dbejte na prevenci, protože vždy je lepší komplikacím předcházet než je následně řešit. Určitě byste měly svá ňadra pravidelně kontrolovat, a to i přesto, že vás nebolí. Můžete tak včas odhalit například cysty. Zároveň je určitě vhodné se snažit prsa zpevnit, případně i zvětšit. Jestliže nejste zrovna typ, který by se odhodlaně vrhl do cvičení, zkuste účinné doplňky stravy.

Pravidelně testujeme několik doplňků stravy na zvětšení a zpevnění prsou. Na cestě k dokonale pevným prsou vám pomůže BreastExtra, který se v našem testování dlouhodobě umísťuje na vrcholu žebříčku. Vyzkoušejte ho i vy a uvidíte, že pevná prsa nemusí být jen produktem každodenního cvičení, plastické operace nebo naopak předmětem genetického vývoje. Věříme, že krásná a pevná prsa si skutečně zaslouží každá z vás.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star