Vakuová pumpa na prsa: skutečně vám zajistí trvalé zvětšení prsou?

Vakuové pumpy známe především ve spojení s mužskou erekcí a velikostí mužského penisu. Přesto se ale u žen používá vakuová pumpa na prsa. Samozřejmě se jedná o jiné vakuové pumpy, které jsou jinak zkonstruované, nicméně využitý princip je stejný.

A proč vlastně ženy používají vakuové pumpy? Především proto, aby dosáhly větších a pevnějších prsou. Velká prsa jsou totiž pro ženy alfa omegou krásy, jak se ukazuje – nespokojeno je s velikostí svého poprsí průměrně více než 70 % žen.

Plastika prsou je rychlou, ale velmi nákladnou metodou, jak zvětšit prsa. Navíc také velmi rizikovou. Víte o tom, jaká zdravotní rizika jsou spojena s chirurgickým zvětšením prsou? Raději vyzkoušejte oblíbený produkt BreasExtra na zvětšení prsou.

Vakuová pumpa na prsa

Vakuová pumpa je obecně erotická pomůcka, která se skládá z podtlakového pohárku, který kopíruje tvar prsou a odsávacího zařízení. Díky odsávání vzduchu uvnitř válce vzniká podtlak, díky kterému potom dochází ke krátkodobému zvětšení prsou.

Ve své podstatě je to tedy bezpečná erotická hračka, se kterou ženy dosáhnou také větší citlivosti prsou, protože vlivem podtlaku budou prsa nejen větší, ale mnohem více citlivější, a to včetně bradavek.

Takže jak vakuová pumpa na prsa vlastně funguje?

Základem je vytvoření jemného podtlaku na prsou, což má za výsledek dvě zásadní věci – jednak dochází k většímu prokrvení prsní tkáně, takže prsa jsou mnohem citlivější, a to včetně bradavek. Druhou výhodou je pak také zvětšení prsou za pomocí podtlaku, které sice není trvalé, ale vydrží průměrně během celého sexu – a jak je známo, větší prsa muže vzrušují více než malé. Jednoznačně si tak můžete s vakuovou pumpou pro ženy užít zpestření sexuálních hrátek.

TIP: Už jste vyzkoušela cviky na prsa? Nejen, že uděláte něco pro své tělo, ale navíc prsa krásně zpevníte.

Důležité je vyvinout správnou sílu podtlaku, a to tak, aby ňadra mohla naplno využít svůj potenciál. Přestože však nejsou výsledky zvětšení prsou, ani vyšší citlivosti, dlouhodobé, některé studie ukazují, že i tak může vakuová pumpa na prsa podporovat rozvoj nové prsní tkáně a zejména pak kolagenu – zejména po dlouhodobém užívání. Na druhou stranu ale tato studie není průkazná a mnoho odborníků její výsledky vyvrací.

Výhody vakuové pumpy na prsa, na které se můžete těšit

Stejně jako vakuové pumpy na zlepšení erekce pro muže mají své výhody a nevýhody, podobně je to také u vakuové pumpy na prsa. Obecně jsou výhody a nevýhody podobné, protože erotická hračka funguje na stejném principu.

Podívejme se tak detailněji, zda jsou výhody natolik skvělé, abychom doporučili používání vakuové pumpy pro ženy a hlavně, zda se vůbec do této erotické hračky vyplatí investovat. Jestli existují i jiné, a dokonce lepší alternativy.

Vyzkoušejte 7+1 jednoduchých tipů, jak dosáhnout zdravé pokožky na poprsí. Proměnu uvidíte už během velmi krátké doby.

  • vakuová pumpa pro ženy vám přinese zaručené zvětšení prsou
  • docílíte větší citlivosti, takže erotická stimulace bude intenzivnější
  • použití vakuové pumpy je naprosto bezpečné, pokud nebudete stupňovat sílu podtlaku i přes zjevnou fyzickou bolest
  • vakuovou pumpu můžete využívat dlouhodobě
  • pokud vám jde jen o větší ňadra během sexu, nemusíte utrácet za nákladnou plastiku prsou
  • celkově si s vakuovou pumpou můžete užít mnoho sexuálních radovánek sama či s partnerem

Vakuová pumpa na prsa a její nevýhody

Stejně jako májí věci své výhody, velmi často se setkáváme také s nevýhodami. Jen málokdy se stává, že nenajdeme nevýhody. Snažíme se, aby naše recenze a články byly maximálně objektivní, proto se zaměřujeme pečlivě také na nevýhody produktů, protože i ty jsou velmi důležité. Má však vakuová pumpa na prsa nějaké nevýhody? Ano, podívejte se, proč možná není vakuová pumpa vhodnou pomůckou.

  • jedním z rizik vakuové pumpy je omezení průtoku krve – přestože byste museli docílit opravdu velkého podtlaku, stát se to může
  • příliš velká intenzita podtlaku může narušit citlivost prsou a poškodit prsní tkáň
  • zvětšení prsou je za pomocí vakuové pumpy pro ženy jen krátkodobé, dlouhodobé účinky nebyly nikdy zcela prokázány
  • na trhu je mnoho produktů, které se velmi liší svou kvalitou

Vakuová pumpa na prsa a její nejoblíbenější typy

Jak už jsme naznačili, je na trhu mnoho produktů, které se liší svou kvalitou, ale i typem. Podívejte se na ty nejznámější a neoblíbenější typy vakuové pumpy na prsa. Často se liší například tím, jestli jsou mechanické, což jsou levnější modely.

Existují ale i dražší elektrické modely, stejně jako se liší například kvalitou použitého materiálu. Možná jste ani netušili, že skutečně existuje tolik druhů vakuových pump pro ženy – a některé z nich nemusíte nutně použít jen na prsa.

Znáte těchto 10 důvodů, proč jsou velká prsa výhodou? Budete překvapeny, jak je možné svá ňadra využít.

Vakuová pumpa na prsa vám nezaručí trvalé zvětšení, ale existují alternativy

Některé články stále uvádějí nepotvrzenou informaci, že vakuová pumpa na prsa může skutečně podpořit růst prsou. Spekuluje se o tom a některé ženy skutečně potvrzují, že díky vakuové pumpě a jejímu pravidelnému používání jsou jejich prsa větší, a dokonce i pevnější, ale spíše se jedná o individuální změny či dokonce jen sugesci. Odborníky nikdy nebyla spojitost mezi vakuovou pumpu na prsa a zvětšením prsou prokázána.

Kdy opravdu prsa rostou? Na to jsme se podívali v tomto detailním článku.

Mezi typické a ověřené alternativy, jak dosáhnout pevnější a větších prsou, patří doplňky stravy. Nejedná se o léky v pravém slova smyslu, ale opravdu o doplňky stravy, které jsou volně prodejné, protože jsou založeny na přírodní bázi. Ovšem, jak potvrzují zkušenosti žen i naše recenze, tak síla přírody ukrytá v těchto doplňcích na zvětšení prsou skutečně funguje. Nejlépe v naší detailní recenzi dopadly tablety na zvětšení prsou BreastExtra.

Prohlédněte si detailní srovnání doplňků na zvětšení prsou. Ukážeme vám, které opravdu fungují, a které jsou jen vyhozené peníze.

Časté dotazy aneb co vás nejvíce zajímá

Mohu používat vakuovou pumpu v případě, že jsou má prsa ještě ve vývinu?

Rozhodně nedoporučujeme používat vakuovou pumpu, pokud vaše prsa ještě rostou. Pravděpodobně by tím mohlo dojít k narušení správného vývinu tkáně, ovšem ne ke stimulaci k většímu růstu. Vakuová pumpa na prsa je určena skutečně pro dospělé ženy, kterým prsa už nerostou.

Jak dlouho mohu používat vakuovou pumpu?

Bezpečné je používat vakuovou pumpu na prsa průměrně 15 až 20 minut nepřetržitě. Delší používání už může být nebezpečné, zvláště při velkém podtlaku.

Je používání vakuové pumpy na prsa bezpečné?

Ano, pokud nebudete využívat až příliš silného podtlaku vakuové pumpy a celkově její užívání nebude delší než 20 minut, potom je užívání vakuové pumpy na prsa zcela bezpečné.

Jaký je rozdíl mezi vakuovou pumpou na prsa a na penis?

Princip, na kterém obě vakuové pumpy fungují, je naprosto stejný – vytvářejí podtlak, který prokrvuje tkáň a zároveň díky většímu prokrvení dojde ke zvýšení citlivosti i zvětšení, i když jen krátkodobému. Rozdíl je však ve tvaru, zatímco vakuová pumpa na prsa má tvar pohárku, aby kopíroval tvar prsou, vakuová pumpa na penis je ve tvaru válce.

Vakuová pumpa na prsa a reálné zkušenosti žen

„Moc jsem tomu nevěřila, ale po doporučení kamarádky jsem vakuovou pumpu na prsa zkusila. Výsledek mě překvapil, a manžela snad ještě víc. Tak velká prsa jsem nikdy neměla!“
– Marcela, 27 let, Prostějov

Manžel používá vakuovou pumpu na penis kvůli erekci. A tak jsem se jednou rozhodla zkusit, jestli funguje i vakuová pumpa na prsa. Výsledek je skvělý, moje prsa jsou neskutečně citlivá, a to mě přivádí k šílenství během sexu. A taky k dokonalému orgasmu, který jsem nikdy nezažila.
– Lenka, 35 let, Karlovy Vary

Koupila jsem si vakuovou pumpu na prsa z toho důvodu, že jsem chtěla prsa větší. Výsledek je sice krátkodobý, ale i tak jsem během sexu maximálně spokojena. A přítel taky!
— Olga, 41 let, Kroměříž

Skutečně se vakuová pumpa na prsa vyplatí?

Záleží, na co vakuovou pumpu na prsa chcete využít. Pokud vám jde o trvalé zvětšení prsou, budete bohužel zklamány. Dobrou zprávou je, že na trvalé zvětšení prsou ale existují jiné a lepší alternativy, například doplňky stravy na zvětšení prsou jako je BreastExtra nebo BreastFast.

Jestli ale chcete jen zpestřit své erotické hrátky v posteli, nebo si celkově užít dokonalý sex a větší citlivost svých prsou, například při erotické masáži, potom je vakuová pumpa na prsa skvělou volbou. A budete jedině nadšeny. Stejně jako tisíce žen, které ji denně používají.