7 známek, že jsou velká prsa problém

Mít výstavní dekolt je tajné přání každé ženy. Nebudu vám lhát, že jsem s mými prsy byla vždycky spokojená. Jak roky plynuly, moje vnady se mi měnily téměř před očima. Až do nedávna jsem vůbec netušila, kolik typů a tvarů prs existuje.

Celý život jsem chtěla mít velká prsa. Až těhotenství a kojení mých dětí mi ukázalo, že bujné poprsí nemusí být taková výhra. Kdy už jsou velká prsa problémem? Ukážu vám signály, které mohou znamenat to, že máte problém s velkými prsy.

Víte, jaký mají tvar vaše prsa? Ukážeme vám, jaké jsou typy ženských prsou. Budete překvapeni, kolik jich existuje.

Co žena, to jiný tvar prsou

Prsa jsou pro každou ženu velmi citlivé téma. Jejich velikost řešíme prakticky denně. Díky tomu, že jsou tvořeny nejen mléčnou žlázou, ale i tukovou tkání, neustále mění tvar. Když jsem zhubla, první, kde jsem to poznala, byla moje prsa.

Naopak před menstruací a během mateřství se mi zvětšila. Už nejsem nejmladší a tak mi velká prsa už zůstala. Jeden čas jsem se trápila problémem s velkými prsy. Ráda sportuju a moje ňadra se staly problémem.

7 známek, že vaše velká prsa mohou být problémem

Každá tělesná abnormalita způsobí ženě mnoho fyzických a také psychických problémů. Troufnu si říct, že jsme určitě citlivější na náš vzhled, než muži. Rádi o sebe pečujeme a kupujeme si nejnovější kosmetické vychytávky.

Velká prsa mohou váš vzhled podtrhnout, ale také podkopnout nohy. Jaké jsou známky, které vám napoví, že vaše velká prsa jsou už příliš velká a mohou vám způsobovat problémy?

Bolí vás záda, šíje, nebo ramena

Bolest zad může způsobovat mnoho faktorů. Pokud však na ni trpíte v podstatě denně a máte velká prsa, může být spouštěčem bolesti právě vaše poprsí. Ňadra totiž něco váží, a pokud jsou opravdu velká, přetěžují páteř.

Ta má problém tuto tíhu unést. Výsledkem jsou bolesti zad, ale také krční páteře, nebo ramen. Důsledkem toho se začnete hrbit. To může způsobit celkovou deformaci kostry a další problémy. Proto je vhodné problém řešit co nejdříve.

Pevná a zdravá prsa vyžadují nadstandardní péči, pozor si dávejte na bolesti

Trápí vás kožní problémy pod prsy

Přírodní velká prsa nejsou jako z plakátu. My ženy dobře víme, že je v podstatě nemožné mít velká a zároveň pevná prsa. Protože jsou povislá, dotýkají se větší části hrudníku. To může často způsobovat opruzeniny, které mohou být bolestivé.

Do těchto míst se také snadno dostane pot a ten může spolu s dalšími faktory způsobit kožní plíseň. Důležitá je proto zvýšená hygiena a pečlivé vysoušení míst pod ňadry.

Nemůžete sportovat jako dřív

Ženy s malými prsy mají výhodu. Nejen, že se pro ně lépe shání sportovní podprsenka, ale hlavně se jim snáze sportuje. Moje teta má obrovský dekolt a právě při cvičení se nemůže dostat do správné polohy cviků.

Skákání, nebo běh je pro ni mučením. Vyzkoušela už tolik sportů a stejně se nakonec vrátila k procházkám a plavání. Sama je z toho rozladěná, protože každý rok přijde nový sport a ona ho díky svým velkým prsům nemůže ani vyzkoušet.

Nedaří se vám zhubnout? Vyzkoušejte některou ketonovou dietu. Budete překvapeni, jak účinná může být.

Nákupy oblečení jsou utrpení

Když jsem měla velká prsa, nákupy oblečení jsem nesnášela. Nejen, že jsem nemohla sehnat na sebe žádnou podprsenku, ale také ani běžné kusy oblečení. To, co by mi přes ňadra sedlo, zase nesedělo kolem pasu.

Košile a úzká ramínka byly pro mě úplné tabu. Problém s velkými prsy mě značně omezil ve výběru. Škála velikostí je limitována a o střizích ani nemluvím. Švadlena mě v tomto období přišla velmi draho.

Zírání mužů na ženská velká poprsí

Sexuální harašení ve škole a na pracovišti

Každá žena s velkými prsy vám potvrdí, jak otravné jsou narážky na velikost prsou. Slovní komentáře nemá smysl řešit, někteří si potřebují spravit svoje ego na jiném. Pokud je však doprovází i fyzické obtěžování je pravý čas zasáhnout.

Obdařený dekolt znamená neustálé pohledy do výstřihu, přičemž ten nemusí být ani nijak veliký. Budete se divit, ale nejedná se pouze o muže. Kamarádky s většími ňadry mi vykládaly tolik zážitků se závistivými ženami, až se mi to nechtělo věřit.

Znáte, těchto 9 nejzajímavějších faktů o ženských prsou

Vztah založený na velikosti prsou

Najít vhodného partnera není jednoduché. Když už vás někdo pozve na rande, tak máte strach, zda nebude mít takzvaně oči jen pro vaše prsa. Mnoho mužů bývá touto erotogenní zónou naprosto posedlých. Poznáte to tak, že se věnuje jen jim a to nejen při hovoru s vámi, ale také v posteli.

Sociální distance

Lidé po vás pokukují. Nemůžete sportovat, tak jak byste chtěla. Nákupy jsou pro vás utrpení. Tak zůstáváte nejraději doma. Život pro vás znamená jen chodit do práce a z ní pak domů. Nechcete mezi lidi, protože víte, že vaše velká prsa přitahují pohledy jako magnet.

Problém s velkými prsy tedy řešíte tak, že jste se od lidí distancovala. To ale není dobře. Člověk potřebuje sociální kontakt. Tím, že nevycházíte do společnosti se ochuzujete o zážitky a nové zkušenosti.

Věděli jste, že i vaše prsa jsou ukazatelem vašeho zdraví? Prozradíme vám 10 věcí, které prsa vypovídají nejen o vašem zdravotním stavu.

Časté dotazy

  1. Kdy mi pojišťovna zaplatí plastickou úpravu velkých prsou?

Zdravotní pojišťovna vám proplatí zákrok jen v takovém případě, kdy bude mít jasný důkaz, že vás trápí vážné zdravotní problémy, které souvisí s velkým poprsím. Předtím vás čeká kolečko vyšetření, které musíte začít u vašeho praktického lékaře. Nutno dodat, že poté se dostanete na čekací listinu. Proto si na operaci můžete docela dlouho počkat. Pro více informací kontaktujte přímo vaší zdravotní pojišťovnu.

  1. Nemohu sehnat vhodnou podprsenku v běžných obchodech. Existují nějaké specializované obchody?

Specializované obchody, které se zaměřují pouze na spodní prádlo, existují. Bohužel jich není mnoho a najdete je spíše ve velkých městech. Návštěvy však nebudete litovat. Prodejní asistentky jsou odbornice, které vám velmi rády poradí s výběrem. Budete nadšené možnostmi a určitě neodejdete s prázdnou. Pokud vás trápí abnormální poprsí, oslovte specializované švadleny, které vám ušijí podprsenku na míru.

  1. Lze cvičením prsa zpevnit a vymodelovat?

Vhodným cvičením prsa lze zpevnit a vymodelovat. Záleží však na jejich velikosti. Malá prsa se budou formovat lépe a rychleji. Velká prsa mohou být problémem a ne vždy pomocí cvičení jejich modelaci dokážete. Plavání je skvělou volbou pro majitelky bujného poprsí. Díky plavání zpevníte tělo, ale také odlehčíte páteři od těžkých prsou.

Plastická chirurgie jako poslední volba

Problém s velkými prsy se dá vyřešit poměrně jednoduše a to plastickou chirurgií. Dokonce si tuto operaci nemusíte ani hradit. Není však dobré se hned hnát na operační stůl. Například já zkusila bojovat s problémy, které byly spojeny s velkými prsy, pomocí hubnutí.

Shodila jsem 10 kg a má prsa se zmenšila. Přestaly mě bolet záda a konečně jsem si mohla pořídit módní oblečení v butiku u nás ve městě. Nevěřila bych, jak se mi díky tomu zlepší život.

Nejen prsa, ale i vlasy zaujmou nejeden mužský pohled. Trápí vás jejich délka? Prozradíme vám, jak dosáhnout rychlejšího růstu vlasů.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.