Jak na dokonalý dekolt? Přirozené hacky na zvětšení prsou

Nespokojenost s velikostí podprsenky dokáže snížit ženské sebevědomí na bod mrazu. Vzhled a velikost poprsí neřeší jen náctileté teenagerky, ale i dospělé ženy. Každá z nás chce mít dokonalý dekolt, který je sexy a přitažlivý.

Žádná žena se nechce stydět ukázat její poprsí v plavkách, ba naopak. Chcete mít i vy hezčí a plnější výstřih? Prozradíme vám přirozené hacky na zvětšení prsou, které dokážou opticky zvětšit váš dekolt.

7 hacků na zvětšení prsou, které vyplní váš výstřih

Nejspíš si při pohledu na sebe do zrcadla říkáte, že vaši nespokojenost s dekoltem zachrání jen plastická chirurgie, která je mnoha ženami vnímána jako jednoduché a rychlé zvětšení prsou. Není to však pravda.

Existuje spousta babských rad a tipů, které dokážou podpořit plnost vašeho dekoltu, aniž byste musela vynakládat velkou sumu za plastickou operaci. Důležité je u těchto tipů na zvětšení poprsí vydržet a praktikovat je delší čas. Jinak se žádné změny nedostaví. Jaké hacky na zvětšení prsou patří mezi ty nejoblíbenější?

Vítěz mezi produkty na zvětšení prsou

 1. Podprsenka není jen kus oblečení

Ženy často pečlivě vybírají a ladí svůj outfit, ale to co je pod ním, už tak do detailu neřeší a nosí i několik let starou podprsenku. Pokud máte ve vašem šatníku letitou podprsenku a stále ji nosíte, měla byste se zamyslet. Ženské poprsí se totiž mění a to nejen věkem, ale také díky hormonálním změnám.

Přidejte k tomu úpadek materiálů, kvůli každodennímu nošení a nesprávná velikost podprsenky je na světě. Jaké je řešení? Každý rok zajděte do specializované prodejny a nechte si přeměřit správnou velikost vaší podprsenky.

 1. Respektujte vaši postavu a myslete na správné držení těla

Už jste někdy slyšela o takzvaných typech postavy? Pokud ne, doporučujeme to napravit. Díky určení správného typu postavy dokážete pomocí oblečení šikovně schovat několik kil navíc a vyzvednout přednosti vaší postavy. A to bez hubnutí a téměř okamžitě.

Stačí jen znát základní pravidla oblékání pro daný typ postavy. Nezapomeňte však na správné držení těla. Hrbení není sexy a navíc ubírá na objemu vašeho poprsí.

 1. Make-up nepatří jen na obličej, aplikujte ho i do výstřihu

Ano, slyšíte dobře. Líčidla nemusíte využívat jen na obličej. Pokud se chystáte na první rande a chcete vaši budoucí polovičky oslovit hlubokým výstřihem, můžete mu dodat smyslnost.

Decentní nádech luxusu vašemu výstřihu dodá jemný poprašek rozjasňovače, nebo bronzeru. Pokud chcete opticky napumpovat vaše poprsí, naneste na linie dekoltu korektor tmavší barvy a pořádně ho zapracujte. Pokud nevíte jak na to, zkuste YouTube. Najdete tam hodně návodů, jak na zvětšení poprsí pomocí make-upu.

Masáže prsou - Zpevnění povislého poprsí

 1. Masáže, pásky a tejpy

Napumpujte život do vašich ňader pomocí pravidelné masáže. Díky ní v nich bude lépe proudit krev, a proto se budou zdát opticky větší. Zkusit můžete buď každodenní masáž vlastníma rukama, nebo hydromasáž pomocí sprchy. U té je vhodné střídat proudy teplé a studené vody, aby se nastartovala správná cirkulace krve v poprsí.

Nebojte se zajít do drogerie a nakupte si vonné oleje, se kterými vám masáž půjde lépe. Volte přírodní, které jsou bez zbytečné chemie. Díky krásné vůni bylinek tak zažijete blahodárný účinek aromaterapie, která uvolní všechny vaše smysly.

 1. Cviky na prsa a pravidelný pohyb

Anatomie ženského poprsí je velmi zajímavá. Věděli jste, že prso je tvořeno především tukovou tkání? Tedy alespoň ta část, na kterou si můžete sáhnout. Za ním se nachází sval, který se chová naprosto stejně, jako každý jiný sval.

Proto vhodným a pravidelným cvičením tento sval můžete posílit a tím pádem upravit i vzhled ňader. Jaké cviky jsou na posílení prsních svalů nejefektivnější?

 • Kliky dámské, nebo pánské. Opakujte několik sérií za sebou.
 • Planky, známé pod pojmem prkno. Vaše záda musí být rovná. Vydržte co nejdéle v pozici.
 • Rozpažky s činkou, nebo PET lahví. Nahoru a dolů, dovnitř a ven. Opakujte v sériích.
 • Jógové pozice jako je velbloud, kobra, luk. Vyzkoušejte pozdrav Slunci, nebo Měsíci

Pokud vás neláká posilování, zkuste alespoň denně chodit na svižnější procházky. Zapojte i ruce například pořízením turistických holí. Vycházka do kopců posílí všechny vaše svaly a čerstvý vzduch navíc uvolní vaši mysl. Každý pohyb se počítá, musí být však pravidelný.

 1. Zkroťte ručičku na vaší váze

Vyvážený jídelníček, plný zeleniny a ovoce pomůže snížit váhu a nakopnout organismus. Pokud se už delší dobu necítíte fit a podléháte neustále nemocem, zkuste se zamyslet nad vaším jídelníčkem. Vypusťte výživově neplnohodnotné potraviny jako jsou sušenky, chipsy a uměle zpracované produkty. Ty nahraďte čerstvými pokrmy, které si uvaříte doma.

Abyste nepociťovala hlad, volte jídla plná bílkovin. Budete se cítit lépe a díky pár kilům dolů se vytvaruje vaše postava k dokonalosti. To prospěje i vašemu dekoltu, který bude vůči postavě více symetrický

Zkusili jste už všechny diety, ale u každé vás trápil hlad? Ketonové diety jsou jiné v tom, že jsou plné bílkovin. Dejte sbohem vlčímu hladu a kilům navíc.

 1. Příroda umí pomoci aneb zkuste doplňky stravy

Ne každý má titul z výživy, aby věděl přesné složení každé potraviny. Proto je někdy nezbytné doplňovat vitamíny a minerály v podobě výživových doplňků stravy. Ty jsou odborníky sestaveny přímo na míru jednotlivým problémům.

Vždy volte ty, které obsahují bylinné extrakty a přírodní látky. Nezatěžujte tělo zbytečnými aditivy. Kvalitní výživový doplněk můžete poznat podle kladných recenzí na internetu. Nakupujte vždy z oficiálních e-shopů a od prověřených prodejců.

Hezký dekolt zaujme každého muže

Rychlé zvětšení prsou: co vás nejvíce zajímá?

 1. Slyšela jsem o rychlém zvětšení prsou pomocí vakuové pumpy. Co to je?

Vakuová pumpa je erotická pomůcka, kterou nejspíš znáte ve spojitosti s mužskou chloubou. Existují však speciální vakuové pumpy na prsa, které pomáhají ňadrům k jejich zvětšení.

Počítejte však s tím, že tato pomůcka vám na jednu stranu pomůže k rychlému zvětšení prsou, ale na druhou stranu je její efekt jen krátkodobý. Vakuovou pumpu využívejte střídmě a dávejte si pozor na sílu tlaku, abyste nepoškodili prsní tkáň.

 1. Má velikost poprsí nějaký vliv na kojení?

Toto je jeden z nejčastějších mýtů. Velikost podprsenky nemá žádný vliv na kojení, protože tu ovlivňuje především tuková tkáň. Mateřské mléko se produkuje nezávisle na tom, jestli je velikost košíku A nebo C.

Záleží na více faktorech, které jsou podstatně důležitější. Takže pokud plánujete rodinu a máte menší poprsí nemusíte mít strach, že vaše velikost poprsí bude mít negativní dopad na vliv kojení.

 1. Může kouření ovlivnit velikost ňader?

Kouření patří mezi škodlivé zlozvyky, které mají často i fatální následky. Kouření cigaret ovlivňuje hladinu vitamínů v těle, které jsou důležité například pro vytváření kolagenu. Ten, je základním stavebním kamenem pro pevné poprsí.

Sloučeniny v cigaretách také ovlivňují funkci cév a celý krevní oběh. Proto omezte kouření, na co nejnižší míru, nejlépe se cigaret vzdejte pro zachování vašeho pevného zdraví úplně.

Trpělivost přináší zvětšení poprsí

Použití make-upu nebo super vycpané push-upky jsou tajné vychytávky, které se nedají používat na každodenní bázi. Přírodní zvětšení poprsí chce čas a trpělivost. Zkuste zkombinovat více hacků na zvětšení poprsí, abyste podpořili celkový výsledný efekt. Udělejte si rutinu, kterou budete dodržovat.

Například si ráno zacvičte, během dne jezte spoustu ovoce a zeleniny a večer si udělejte masáž. Pokud budete nastavený režim dodržovat denně po několik týdnů uvidíte, že se výsledky snažení na vašem dekoltu určitě objeví. Na druhou stranu, vzhled není všechno. Mějte se rády i se svými chybami, protože nikdo není dokonalý.

Ženská masturbace není tabu. Dopřejte si výbušný orgasmus. Womanizer je novinka na trhu s erotickými hračkami, která vás zaručeně nadchne.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Zvětšení prsou - Vítěz našich testů za rok 2018, 2019, 2020 a 2021