Nejoblíbenější značky tablet na zvětšení prsou

Dejte sbohem smutnému pohledu do zrcadla a zbytečně nízkému sebevědomí kvůli malému výstřihu. Krásné a bujné poprsí můžete mít i vy. A to dokonce bez plastické operace, nebo nepříjemných vedlejších účinků, které jsou typické pro hormonální léčbu. Jak získat větší poprsí?

Využijte sílu přírody. Stačí, když do vašeho jídelníčku pravidelně zařadíte přírodní doplňky stravy se speciálním složením na podporu růstu poprsí. Poradíme vám, které 4 druhy prášků na zvětšení a zpevnění poprsí se rozhodně vyplatí vyzkoušet.

Co to jsou prášky na zpevnění a zvětšení poprsí?

Ještě předtím, než vám odhalíme nejoblíbenější prášky na zvětšení poprsí, tak si vysvětlíme, o co se vlastně jedná. Tablety na zvětšení poprsí jsou doplňky stravy, které dokáží velmi efektivně podpořit růst a pevnost vašeho poprsí. Jejich velkou předností je jejich složení.

Neobsahují totiž žádné zbytečné chemické látky, nebo škodlivá aditiva. Prášky na zpevnění poprsí obsahují pouze přírodní látky, extrakty z bylin, vitamíny a minerály.

Často v nich najdete pouze extrakty z bylinek a další rostlinné složky, které obsahují fytoestrogeny. Tyto látky jsou velmi podobné ženskému hormonu estrogenu.

TIP: Udržte si správnou hladinu estrogenu s doplňky stravy Feminus… Byli jsme překvapené v redakci, jak se nám zlepšila nálada a energie.

Plnější poprsí, na které budete konečně hrdá

Prášky na zpevnění a zvětšení poprsí jsou vhodné pro všechny ženy, které nejsou spokojené s aktuální velikostí podprsenky, nebo celkovým tvarem svých ňader. Ať už se vám změnilo vaše poprsí vlivem hormonálních změn, jako je těhotenství a menopauza, nebo kvůli váhovým výkyvům, tablety na zvětšení prsou vám pomůžou získat zpátky jejich krásný vzhled.

Jde o velmi jednoduchou metodu, jak mít plnější a krásnější dekolt bez invazivního chirurgického zásahu a vedlejších účinků. Co od prášků můžete očekávat a jaké jsou hlavní výhody pravidelného užívání tablet na zvětšení poprsí?

 • přispívají k pevnějšímu poprsí,
 • podporují přirozený růst poprsí,
 • pomáhají zlepšit kvalitu pokožky na poprsí,
 • vaše poprsí bude na pohled plnější a bujnější,
 • mají pozitivní vliv na snížení příznaků PMS a menopauzy,
 • dodají energii a podporují celkovou ženskou vitalitu.

TIP: Vaše ňadra neslouží pouze ke kojení, nebo sexuálním hrátkám. Skrývají daleko více tajemství. Odhalíme vám 9 zajímavých faktů, které byste měli vědět o vašem poprsí.

Srovnávač prášků na zpevnění a zvětšení prsou

Doplňky stravy pro ženy: 4 nejoblíbenější značky tablet na zvětšení poprsí

Na trhu s doplňky stravy najdete mnoho různých prášků a tablet na zvětšení poprsí. Bohužel, mnoho z nich není efektivních, protože nemají vhodné složení. Často obsahují jen málo aktivních složek, a proto nemají takový účinek.

V horším případě mají ve svém složení látky, které nijak s podporou růstu poprsí vůbec nesouvisí. Abychom vám ušetřili čas hledáním vhodného doplňku stravy a také vaši peněženku, vyzkoušeli jsme za vás některé typy prášků na zvětšení a zpevnění poprsí. U kterých jsme viděli nejlepší výsledky? Tyto 4 typy tablet na zvětšení prsou jsou našimi favority.

BreasExtra- Prášky na zvětšení poprsí

1. BreastExtra

Tablety na zvětšení poprsí BreastExtra obsahují unikátní složení, ve kterém najdete především výtažky ze speciálních rostlin a bylinek podporující rychlejší růst poprsí. Nechybí v nich blahodárné Saw palmetto, Angelica sinensis nebo Wild yam.

Vaše ňadra budou nejen větší, ale také vaše bradavky budou na dotek citlivější. To oceníte především při milostných hrátkách. Navíc je BreastExtra přírodní doplněk stravy, který je laboratorně testovaný, takže se nemusíte bát žádných vedlejších účinků.

 • základní balení obsahuje 30 tabletek, které vystačí na 1 týden
 • Cena: od 395 Kč

BreastFast - Zvětšení a zpevnění prsou

2. BreastFast

BreastFast jsou prášky na zvětšení a zpevnění poprsí pyšnící se výběrovým složením z organicky pěstovaných surovin. To bylo speciálně vytvořeno profesionálním týmem odborníků, který bral maximální ohled na potřeby žen všech věkových kategorií.

Díky BreastFast bude vaše poprsí plnější a jejich pokožka bude na dotek jemnější. BreastFast vám dodá sebevědomí a posílí vaši přitažlivost.

 • základní balení obsahuje 90 kapslí, které vystačí na 1 měsíc
 • Cena: od 1 390 Kč

NadraIN forte na zvětšení poprsí

3. NadraIN FORTE

NadraIN FORTE vás překvapí svojí silnou účinností. I přesto, že se jedná o doplněk stravy, dokáže velmi efektivně podpořit přirozený tvar poprsí a celkově mu přidat na objemu.

NadraIN FORTE také pomáhá předcházet ochabnutí a zmenšení poprsí, kvůli menopauze. Jeho hlavní složkou je len setý a pupalkový olej, proto ho ocení všechny ženy, které touží po dokonale krásném dekoltu. NadraIN forte, jste také mohli zaznamenat v TV reklamách.

 • základní balení obsahuje 60 tablet, které vystačí na 1 měsíc
 • Cena: od 999 Kč

Recenze DECOLEN - Doplněk stravy na zvětšení prsou

4. Decolen Forte

Tablety na zvětšení prsou Decolen Forte obsahují vyváženou směs složenou z rostlinných extraktů, jako je chmel otáčivý, semena vinné révy a vybraných vitamínů.

Pravidelné užívání Decolen Forte se pozitivně odrazí na vzhledu vašeho poprsí, které bude výrazně pevnější a větší. Kromě toho pomáhá také snížit nepříjemné příznaky spojené s ženskými hormonálními výkyvy.

 • základní balení obsahuje 60 prášků, které vystačí na 2 měsíce
 • Cena: od 900 Kč

Pro koho nejsou prášky na zpevnění a zvětšení poprsí vhodné?

I přesto, že se jsou tablety na zvětšení poprsí klasifikované jako doplňky stravy a jejich složení je často založené na přírodní bázi, neměli by je užívat těhotné a kojící ženy.

Dále nejsou prášky vhodné pro děti a mladé slečny, které ještě nedosáhly dospělosti a pohlavní zralosti. Přesný věk dospělosti má každá dívka jiný, protože každá žena se vyvíjí jiným tempem. Nejčastěji však ženy dospívají kolem 18 až 20 roku. Do té doby není vhodné tablety na zvětšení poprsí užívat.

Jaké je dávkování a užívání tablet na zvětšení prsou?

Každý prášek na zpevnění a zvětšení poprsí má jinou doporučenou denní dávku a způsob užívání. Ten najdete přímo na obalu výrobku, nebo v příbalovém letáku. Většinou je ale jejich užívání velmi jednoduché.

Tablety stačí pouze zapít dostatečným množstvím vody. Vždy však dodržujte doporučené denní množství a nikdy ho nepřekračujte. Pozorně si také přečtěte složení zakoupeného výrobku, abyste předešlí případné alergické reakci. Prášky na zvětšení poprsí totiž obsahují extrakty z bylinek, na které můžou být některé ženy citlivější.

Nečekejte zázraky na počkání. Chce to trpělivost

Tablety na zvětšení prsou jsou skvělou alternativou, jak podpořit velikost vašeho poprsí bez nutnosti plastické operace. Pokud si pořídíte prášky na zvětšení poprsí, tak je důležité je si uvědomit, že se jedná pouze o doplňky stravy.

To znamená, že je musíte brát pravidelně i několik týdnů, aby se dostavily nějaké výsledky. Bohužel, nejde přesně určit, kdy bude vaše poprsí bujnější. To totiž záleží na vámi zvoleném produktu, vašem zdravotním stavu a dalších případných okolnostech.

Všeobecně však ženy zaznamenávají první účinky zhruba po 2 týdnech. Podle recenzí zaznamenaly zákaznice největší efekt po 2 měsících pravidelného užívání tablet.

TIP: Podprsenka by vám měla správně sedět, jinak si můžete zadělat na nepříjemné zdravotní problémy. Jak poznat, které číslo je pro vás to pravé? Odpovíme vám, jak správně zjistit velikost vaší podprsenky.

Jak ještě můžete podpořit růst poprsí?

Chcete opravdu zapracovat na vašem poprsí? Kromě doplňků stravy ve formě prášků na zpevnění a zvětšení poprsí totiž můžete jejich tvar podpořit i změnou životního stylu. Nejdříve začněte u jídelníčku. Zařaďte do něho více potravin na zvětšení poprsí.

Do této kategorie patří některé druhy ovoce, zeleniny, ořechů a luštěnin. K tomu přidejte více pohybu a správné cviky na poprsí, které zahrňte do vašeho denního režimu alespoň několikrát týdně.

Jsme si jistí, že díky kombinaci všech těchto tipů bude vaše poprsí větší a pevnější. A našetřené peníze na plastickou operaci může klidně utratit za luxusní dovolenou v okouzlujícím Karibiku.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.